TEMPOBET MOBİL

Tempobet Canlı Yardım ve Destek Hattı

İletişim bölümünden erişim sağlayabileceğiniz Tempobet canlı yardım 7/24 sizlere hizmet sunmaktadır. Bu menüye erişebilmek için hesabınıza giriş yapın ve sağ üst köşede para yatırma butonunun altındaki iletişim sekmesine tıklayın. Bu linke tıkladığınızda site ile iletişim sayfası açılacaktır.

İletişim sayfasının en üsttünde canlı yardım bağlantısı vardır. Bağlantıyı tıkladığınızda üstteki ekran görüntüsü gibi sağ altta yükleniyor yazan yerde canlı yardım menünüz açılır ve görevli destek elemanıyla konuşabilirsiniz.

 

Tempobet iletişim alanında sadece canlı yardım iletişim hattı yoktur. Eğer bu menüdeki sıranız çok ise veya geç saatte çalışan personel yoksa  site içi mesaj kutusu veya e-posta ile şirket temsilcileri ile iletişim kurabilirsiniz.

 

Diğer yazılarımda da vurgulamıştım, tempobet’e 10 yılı aşkın süredir kullanıyorum. Şu ana kadar birkaç kez siteyle iletişim kurma ihtiyacı duydum. Her şey profesyonel ve belirli kurallara göre işlediği için ne para yatırırken ne de para çekerken iletişim kurma ihtiyacı duymadım. Söylediğim gibi sadece birkaç kez ve bunun da nedeni para çekme işleminin 1-2 gün uzamasıydı. Bu iletişimlerimi de canlı yardım ile değil destek hatlarından site içi mesaj bölümüyle çözdüm. gece geç saatler değil ise genelde 1-2 saat içersinde mesajlarıma resmi dönüşler sağlandı.

 

tempobet iletişim için twitter ve diğer sosyal ağları da kullanabilirsiniz.

Tempobet Canlı Yardım ve Destek Hattı

İletişim bölümünden erişim sağlayabileceğiniz Tempobet canlı yardım 7/24 sizlere hizmet sunmaktadır. Bu menüye erişebilmek için hesabınıza giriş yapın ve sağ üst köşede para yatırma butonunun altındaki iletişim sekmesine tıklayın. Bu

Yazının Devamı »

Tempobet Bonus Neden Vermiyor ?

Tempobet bonus veriyor mu? Tempobet neden bonus vermiyor? Nasıl bonus kazanabilirim? Bu sorular Tempobet’e yeni üye olanlar veya üye olmayı düşünenler tarafından sürekli soruluyor.    Ülkemizde en çok üyeye sahip

Yazının Devamı »