TEMPOBET MOBİL

Tempobet Bitcoin ile Para Yatırma ve Çekme

Para Yatırma

Tempobet sitesine bitcoin ile para yatırmayı anlatacağız. Ama aslında burada ele alacağımız bitcoin değil kripto paralardır. Çünkü bu işlem sadece bitcoin değil 7-8 farklı kripto para ile yapılabilir. Ve bu işlemlerin farklı masrafları vardır. Bu masraflar da tempobet’den kaynaklı değil, kripto para transfer ücretlerinden ve arada aracı kurum kullanılmasından kaynaklıdır. 

 

Yukarıda 8 farklı kripto ile para yatırabildiğinizi görüyorsunuz. Öncelikle bu kripto paraların transfer masraflarını bir göz atalım;

 • Litecoin 0.001 LTC (0.78 TL)
 • Doge Coin 5 DOGE ( 5 TL)
 • Bitcoin 0.0005 BTC (200 TL)
 • Bitcoin Cash 0.001 BCH (3 TL)
 • Ripple 0.25 XRP (1,30 TL)
 • Etherium 0.0016 ETH ( 35 TL)
 • Tether Omni ağı 25 USDT (425 TL)
 • Terher Tron Ağı(TRC-20) 1 USDT (17 TL)
Evet 14 haziran itibariyle Tempobet’de para yatırmak için sunulan coinlerin transfer masrafları yukarıdaki gibidir. Yani Tether Omni ağı veya Bitcoin ile para yatırmak yerine LTC veya ripple seçeneklerini kullanmak çok daha mantıklı olabilir. Bir de arada bu işlemlerin güvenliğini sağlayan Luqapay’in komisyonu vardır bu komisyon da sizden kesilir. Şimdi Nasıl Bitcoin veya kripto ile para yatırabileceğinize adım adım bakalım.
 1. Para Yatırma Butonuna tıklayınız
 2. Kripto Para Yöntemini Seçiniz
 3. Yatırmak istediğiniz tutarı TL cinsinden yazınız.
 4. Açılan ekranda size TL tutarınızın EURO karşılığı verilecektir. Yine bu sayfada hangi adrese kaç kripto para yatıracağınız size belirtilir.
 5. Tutarı ve adresi kopyalabiliyorsunuz. yalnış tutarda paranız size iade edilir bu nedenle kripto para borsanızdan para gönderme yapmak için adresi ve tutarı kopyala yapıştır yapın. 
 6. Tutar ve Kripto Para adres bilgisini aldıktan sonra devam butonuna tıklayın
 7. Borsanızdan transferinizi gerçekleştirin. 
 8. İşlem için 30 dakikalık süreniz vardır. 
 9. Yukarıdaki çoğu ağda transfer süresi 5-10 dakikadır.
 
Doğru tutarı gönderdiğinizde ilk belirlediğiniz Türk Lirası tutarındaki paranız anında Tempobet hesabınıza geçer.
 
Para Çekme
Tempobet’den kripto para ile para çekmek için de yukarıdaki gibi Bitcoin ve diğer 7 kripto para seçeneği vardır. Para çekme butonuna tıklayın. tempo para çekme pininizi girin. Çekmek istediğiniz tutarı yazın. Hangi ağ yani kripto para ile para çekeceğinizi seçin ve o ağa ait borsanızdaki adresi kopyalayın. İşlem 30 dakika içersinde hesabınıza geçecektir ve sadece yukarıdaki belirttiğim coin transfer ücretleri kesinti olacaktır.
 

 

 

Tempobet Canlı Yardım ve Destek Hattı

İletişim bölümünden erişim sağlayabileceğiniz Tempobet canlı yardım 7/24 sizlere hizmet sunmaktadır. Bu menüye erişebilmek için hesabınıza giriş yapın ve sağ üst köşede para yatırma butonunun altındaki iletişim sekmesine tıklayın. Bu

Yazının Devamı »

Tempobet Bonus Neden Vermiyor ?

Tempobet bonus veriyor mu? Tempobet neden bonus vermiyor? Nasıl bonus kazanabilirim? Bu sorular Tempobet’e yeni üye olanlar veya üye olmayı düşünenler tarafından sürekli soruluyor.    Ülkemizde en çok üyeye sahip

Yazının Devamı »